okazałe wnętrze salonu w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Sol, Malaga)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol, Malaga)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Costa del Sol, Malaga (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z sześciu pokoi w adekwatnej do zastanego luksusu cenie za metr kwadratowy wynoszącej 37 416 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na jednej kondygnacji ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na cenę 27,95 mln zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 747 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 5 712 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o ogromnym potencjale dzięki między innymi ogromnej działce, którą można podzielić i wybudować na jej terenie wiele budynków. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zakwalifikowana została do programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu opłatę prowizyjną dla biura pokrywa tylko właściciel. Dużym atutem oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji są imponujące widoki na wybrzeże Afryki i Gibraltar. To jedna z ostatnich takich, ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży przy plaży, na wybrzeżu Costa del Sol.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wcześniej starannie wyselekcjonowanych luksusowych rezydencji na sprzedaż, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, tłumaczenia itp. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7013)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl