słoneczny pokój dzienny w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Sol, Malaga)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol, Malaga)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Costa del Sol, Malaga (Hiszpania). Wygodny metraż 747 mkw. łącznie z ogromną działką 5 712 mkw. i atrakcyjną ceną 27,95 mln złto kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej. Wszystkie pokoje i pomieszczenia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży składa się z sześciu pokoi rozmieszczonych na jednej kondygnacji. Rynek wtórny. Duża zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest także okazyjna cena za metr kwadratowy 37 416 zł/mkw., najwyższy standard wykończenia, a także najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż o ogromnym potencjale dzięki między innymi dużej działce, którą można podzielić i wybudować na jej terenie wiele budynków. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że opłatę prowizyjną dla biura pokrywa tylko właściciel. Dużym atutem oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji są zapierające dech w piersiach widoki na wybrzeże Afryki i Gibraltar. To jedna z ostatnich takich, ekskluzywnych rezydencji na sprzedaż przy plaży, na wybrzeżu Costa del Sol.

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wcześniej starannie wyselekcjonowanych luksusowych rezydencji do sprzedaży, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, tłumaczenia etc. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7013)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl