słoneczny pokój gościnny w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Hiszpania (Lorca)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Lorca)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Lorca (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 300 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 9 974 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 95,2 metra kwadratowego luksusowej powierzchni, trzy pokoje na dwóch kondygnacjach. Wybudowana w wolno stojącej zabudowie Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 949 500 zł.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży mieści się w unikatowej, historycznej lokalizacji zwanej „Miastem Słońca”. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją elegancją, prestiżem oraz nowoczesnymi rozwiązaniami. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: 2 łazienki + salon + 3 sypialnie + kuchnia. W zależności od potrzeb klienta, istnieje opcja personalizacji niektórych elementów projektu, tak by jak najbardziej dopasowywał się on do gustu i potrzeb nabywającego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z przynależnym miejscem parkingowym i ujętymi w cenie oprawami elektrycznymi, meblami łazienkowymi, lustrami, ceramiką łazienkową, bateriami, wysokimi i niskimi szafkami w kuchni, a także wyciągiem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu, o co dba między innymi preinstalacja klimatyzacji plus ogrzewanie podłogowe.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (028-9)

Kontakt:
e-mail: a.niechcial@wgn.pl