nowoczesny design wnętrze oferowanej do sprzedaży luksusowej rezydencji Hiszpania (Los Alcazares, Kartagena)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Los Alcazares, Kartagena)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Los Alcazares, Kartagena (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku pierwotnego. Wygodny metraż 122 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1 507 500 zł (12 357 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 247 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2018 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca atrakcyjną lokalizacją w pobliżu śródziemnomorskiej plaży. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu (klimatyzacja). Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: 3 łazienki + 3 sypialnie + kuchnia + pokój dzienny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się nowoczesnym wnętrzem z kompletnym umeblowaniem. na koniec warto dodać, że oferowana do sprzedaży ekskluzywna rezydencja olśniewa nie tylko nowoczesną bryłą, ale też prywatnym basenem i przepięknym tarasem.

Gwarantuję kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej luksusowych rezydencji na sprzedaż, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych rezydencji należących do naszych klientów. Zapraszamy do kontaktu.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8850)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl