komfortowy pokój dzienny w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Hiszpania (Marbella, Costa Del Sol)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Marbella, Costa Del Sol)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Marbella, Costa Del Sol (Hiszpania). Luksusowa rezydencja do sprzedaż z rynku wtórnego wykończona w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie na zadbanej i zagospodarowanej działce o pow. 1642 mkw. Ogromnym plusem jest tu poszukiwana na rynku, znakomita i malownicza lokalizacja, wygodny układ sześciu pokoi a także dostosowany do nich metraż 534 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej i korzystnej cenie 9 438 500 zł. Warto zaznaczyć, że luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Długą listę zalet zamykają najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, praktyczny rozkład pomieszczeń na dwóch kondygnacjach oraz niezwykle konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 17 675 zł/mkw.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do najbardziej wymagających klientów, głównie osób szukających, komfortu, prestiżu, wygody, przestrzeni i elegancji. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest klimatyzowane. Duża zaletą jest również prywatnym taras, przepiękny basen i bajeczny ogród z grillem. Z okien rozpościerają się zapierające dech w piersiach widoki na morze. Wszystkie pomieszczenia i pokoje w luksusowej rezydencji na sprzedaż są całkowicie umeblowane a także wyposażone:
KONDYGNACJA -1:
– łazienka
– sauna
– 4 łazienki
– prysznic
– 4 pokoje gościnne
KONDYGNACJA 0:
– jadalnia
– pomieszczenia dla personelu
– salon
– taras
– wejście
– garaż
– kuchnia
– wc dla gości
– część rozrywkowa.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wcześniej wybranych luksusowych rezydencji na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych rezydencji należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych rezydencji do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-3815)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl