rzut z lotu ptaka na ekskluzywną rezydencję do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 415,1 metra kwadratowego w okolicach Katowic (śląskie) za 1,99 mln złotych do sprzedaży. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 4 794 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. Siedem pokoi. Dwie kondygnacje. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 2007 roku. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 3 451 metrów kwadratowych powierzchni. Luksusowa rezydencja na sprzedaż przygotowana do wprowadzenia się nowych mieszkańców. Cena do negocjacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Zapraszamy do współpracy inne biura nieruchomości.

Najmocniejsze atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji to znakomita lokalizacja, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały. Luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się w malowniczym otoczeniu zielonych lasów oraz ścieżek rowerowych. Ze względu na swoją lokalizację oraz najwyższy standard dedykowana jest najbardziej wymagającym klientom ceniącym czyste powietrze, ciszę, spokój oraz rodzinne śniadania w zadbanym ogrodzie. Wisienką na torcie jest olbrzymi taras z zapierającym dech w piersiach widokiem na szczyty górskie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia swoim właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu. O to pierwsze dba zaawansowany system alarmowy z podziałem na strefy wewnętrze i zewnętrzne. Komfort natomiast gwarantuje najwyższy standard oraz rozprowadzone ogrzewanie podłogowe. Nie bez znaczenia jest również perfekcyjnie utrzymana i zadbana działka w spokojnej, a co najważniejsze bezpiecznej okolicy.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gotowa do razu do zamieszkania. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach popularnego programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od kupującego”. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na prezentację. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0: przedsionek + garaż dwustanowiskowy + garderoba + aneks gospodarczy + salon + korytarz + taras + hol + kuchnia + pomieszczenie techniczne + spiżarnia + pralnia + jadalnia + pomieszczenie ogrodnicze + 3 pokoje + pomieszczenie gospodarcze + wc + łazienka
KONDYGNACJA 1: hol + taras + 3 pokoje + sauna + 3 garderoby + łazienka.

Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniam obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont luksusowej rezydencji. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2212)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl
tel. +48 784 554 364