nowoczesna bryła ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Dzięki temu przyszli właściciele mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych. Cena – 1,5 mln złotych. Powierzchnia 280 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje atrakcyjną kwotę 5 357 zł. Rynek wtórny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2010 roku. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na wypielęgnowanej, 1800-metrowej działce.

Długą listę zalet ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży warto uzupełnić o znakomita, unikatową wręcz lokalizację w spokojnej, zielonej i cichej okolicy. Nieopodal znajduje się las. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje swoim mieszkańcom wysoki poziom bezpieczeństwa oraz komfortu. Należy tu wspomnieć o zaawansowanej instalacji alarmowej, licznych wideofonach, kamerach oraz antywłamaniowych roletach. Wygodę jej użytkowania podnosi zainstalowana klimatyzacja, a także ogrzewanie gazowe.

Osoby zmotoryzowane z pewnością zainteresuje dwustanowiskowy garaż z automatyczną bramą wjazdową oraz dodatkowe miejsce postojowe dla trzech aut przed budynkiem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca również starannie wypielęgnowanym ogrodem oraz funkcjonalnym rozkładem pokoi i pomieszczeń na czterech kondygnacjach:
KONDYGNACJA 0:
– pomieszczenie gospodarcze
– wiatrołap
– kotłownia
– gabinet
– 2 tarasy
– hall
– pralnia
– kuchnia
– łazienka
– salon
KONDYGNACJA 1:
– 2 pokoje dla dzieci
– salon
– balkon
– sypialnia
KONDYGNACJA 2:
– korytarz
– sypialnia
– łazienka
– 2 pokoje
STRYCH.

Zapraszam na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż. Pomagamy w załatwieniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnej rezydencji. Współpracujemy z 21 najlepszymi bankami w Polsce.  Dajemy możliwość pełnej obsługi kredytowej całkowicie za darmo. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (120-14134)

Kontakt:
e-mail: agent09katowice04@wgn.pl

x (x)
x (x)