komfortowe wnętrze salonu w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 755 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 2 221 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 386,76 metra kwadratowego luksusowej powierzchni, 7 pokoi na 4 kondygnacjach. Wybudowana w wolno stojącej zabudowie Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 1973 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 859 000 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem agentów WGN.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż o ogromnym potencjale – świetnie nadaje się na prowadzenie działalności komercyjnej (część usługowa na parterze z parkingiem od frontu). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoją atrakcyjną lokalizacją w spokojnej i bezpiecznej okolicy. Na wyciągnięcie ręki mamy obiekty sportowe, place zabaw, żłobki, przedszkola, szkoły, markety, sklepy, dyskonty, punkty usługowe, a także rozległe tereny zielone. Luksusowa rezydencja na sprzedaż doskonale nadaje się również do zamieszkania przez dwie rodziny albo rodzinę wielopokoleniową. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa swoim przepięknym ogrodem. Na osoby zmotoryzowane czeka 2-stanowiskowy garaż.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom najwyższy stopień bezpieczeństwa dzięki rozprowadzonej instalacji alarmowej wspartej monitoringiem. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
– 2 salony
– 2 kuchnie
– 2 łazienki
– 10 sypialni
– pomieszczenia do prowadzenia działalności usługowej
– pomieszczenia piwniczne.
Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż obejmuje wyposażenie kuchni. Reszta wyposażenia do uzgodnienia indywidualnie z właścicielem.

Współpracując z WGN Sosnowiec i WGN Tarnowskie Góry – biurami nieruchomości działającymi na terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). Wesprzemy Cię również w uzyskaniu atrakcyjnej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości. Co więcej, zaoferujemy pomoc w budowie lub wykończeniu: polecimy ci sprawdzone i zaufane firmy budowlane, dzięki którym wybudujesz i/lub wykończysz „pod klucz” swoją wymarzoną nieruchomość. A to wszystko sprawnie i na jasnych warunkach określonych w umowie.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2976)

Kontakt:
e-mail: slaskizaglebie@wgn.pl