widok z salonu na aneks kuchenny w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Konin (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Konin (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Konina (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 170 m2, a także ciekawą ceną 950 tys. zł.Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na jednej kondygnacji. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2017 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie pięciu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 4 000 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 5 588 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa już od pierwszej prezentacji swoją doskonale wypielęgnowaną działką z: 2 ekologicznymi oczyszczalniami + wodospadem + miejscem zabaw dla dzieci + budynkiem grillowym + skalniakiem + nasadzeniami drzew ozdobnych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia domownikom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu, o co dba między innymi: zmiękczacz wody + ogrzewanie podłogowe + kominek + centralny odkurzacz.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: kuchnia + garaż + pralnia + 5 pokoi + 2 łazienki + pomieszczenie gospodarcze + garderoba. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się nowoczesnością i dużym potencjałem. Świetnie nadaje się na prowadzenie działalności komercyjnej, na przykład pawilon usługowo-handlowy.

Polecam i zapraszam na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt mejlowy. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną, a także dzięki współpracy z 22 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na jej zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-204)

Kontakt:
e-mail: biuro@konin.pl