wytworny, elegancki salon w luksusowej rezydencji do sprzedaży Legnica (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 220 metrów kwadratowych w okolicach Legnicy (dolnośląskie) za 970 tysięcy złotych do sprzedaży. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 4 409 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. 4 pokoi. 1 kondygnacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 2014 roku. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 1 229 metrów kwadratowych powierzchni. Luksusowa rezydencja na sprzedaż przygotowana do wprowadzenia się nowych mieszkańców. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Cena do negocjacji ze zdecydowanym kupującym.

Atrakcyjna lokalizacja w otoczeniu elitarnej zabudowy jednorodzinnej, w cichej, spokojnej i bezpiecznej okolicy to pierwsza z długiej listy zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Warto również podkreślić, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia nowym właścicielom najwyższy standard życia, komfort oraz prestiż. Nad bezpieczeństwem czuwa tu nowoczesny system alarmowy.

Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
na PARTERZE znajdują się:
– aneks kuchenny
– salon
– taras
– przedsionek
– hol
– jadalnia
na PIĘTRZE znajdują się:
– pokój gościnny
– 3 sypialnie
– balkon
– łazienka.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoim wypielęgnowanym ogrodem, gdzie znajduje się miejsce na rekreację oraz taras. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży naszpikowana jest najnowocześniejszymi zdobyczami techniki, jak np. indywidualne sterowanie temperaturą poszczególnych pomieszczeń, elektryczne rolety, ogrzewanie podłogowe etc. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży obejmuje zabudowę kuchni ze sprzętem AGD i łazienki. Okna PCV.

Polecam i zapraszam na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup luksusowej rezydencji. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację – szczegółowe informacje w biurze. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-1456)

Kontakt:
tel. +48 518 013 569