po lewej salon, po prawej fragment ogrodu wokół ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Legnica (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż o wygodnym rozkładzie siedmiu pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle znakomitej lokalizacji. Ogromnym plusem jest z pewnością starannie zagospodarowana działka o pow. 1 800 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i olśniewa konkurencyjną ceną wynoszącą 450 tys. zł. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaaranżowana na jednej kondygnacji z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych lokatorów. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się cena za m2 wynosząca 2 368 zł/mkw. przy metrażu 190 mkw.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana rodzinom wielopokoleniowym. Sprzyja temu funkcjonalny i przemyślany rozkład pomieszczeń z osobnymi wejściami. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się swoim ogromnym potencjałem (działalność komercyjna). Warto podkreślić, że wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest klimatyzowane. Rodziny posiadające samochód z pewnością docenią duży, trzystanowiskowy garaż. Do wykorzystania jest również praktyczna przybudówka z dodatkowymi pokojami.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA 0: łazienka + hall + 2 pokoje + kuchnia
KONDYGNACJA 1: 2 łazienki + hall + garderoba + kuchnia + 5 pokoi.

Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tej ekskluzywnej rezydencji. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-1770)

Kontakt:
e-mail: e.konopska@wgn.pl