po lewej salon z kominkiem, po prawej przeciległa strona pokoju dziennego w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Legnica (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na 1 kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 138 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 899 000 zł (6 514 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 000 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2010 roku z funkcjonalnym układem 4 pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta została popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wykonana w nowoczesnej technologii z użyciem wysokiej klasy materiałów budowlanych i wykończeniowych. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
PARTER:
– salon
– taras
– kuchnia
– jadalnia
– 2 pokoje
– 3 łazienki z wc
– garderoba
– spiżarnia
– kotłownia
– hall wejściowy
PIĘTRO:
– sypialnia
– garderoba
– biuro.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w eksploatacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia nowym domownikom duże poczucie zarówno komfortu, jak i bezpieczeństwa. Dba o to m.in. instalacja alarmowa + monitoring + wideofon. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca ponadto przepięknym ogrodem. Znajdziemy tu budynek do przechowywania narzędzi i miejsce na ognisko. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż zawiera kompletne umeblowanie z nowocześnie wyposażoną kuchnią i sprzętem AGD.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3789)

Kontakt:
e-mail: j.zak@wgn.pl