slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Częstochowa (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Częstochowa (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Częstochowy (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku pierwotnego. Wygodny metraż 398 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 849 tys. zł (2 133 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 4 991 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie siedmiu pokoi. Standard deweloperski.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się swoją niebanalną architekturą i korzystną lokalizacją wśród nobilitującej zabudowy jednorodzinnej, blisko lasu. W okolicy znajdziemy całą, niezbędną infrastrukturę: placówki medyczne, sklepy, szkoły etc. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia mieszkańcom duże poczucie bezpieczeństwa dzięki solidnym, antywłamaniowym roletom w oknach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z kompletnym projektem aranżacji wnętrza (na zdjęciach wizualizacja wnętrza zgodna z projektem):
na POZIOMIE ZERO znajdziemy:
– hall
– jadalnię
– kuchnię
– garderobę
– pokój
– kotłownię
– garaż
– pomieszczenie gospodarcze
– 2 korytarze
– łazienkę
– spiżarnię
– pokój dzienny
– gabinet
– wiatrołap
na POZIOMIE JEDEN znajdziemy:
– pokój
– 3 pokoje
– pomieszczenia strychowe
– łazienkę
– garderobę
– hol.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana bogatym osobom o wyrafinowanym guście, które cenią elegancję, prestiż i ciszę. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji bądź/i kredytu na jej zakup proszę o kontakt mailowy. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-1241)

Kontakt:
e-mail: sjagusiak@wgn.pl