stylowy kominek w salonie luksusowej rezydencji do sprzedaży Legnica (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają budynku o pięciu kondygnacjach w wolno stojącej zabudowie na dużej i pięknie zadbanej działce (147 m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 1999 roku, z rynku wtórnego. Powierzchnia 285 m2 podzielona została w funkcjonalnym układzie na pięć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oferowana jest w konkurencyjnej cenie 1,6 mln zł (5 614 zł/m2) i poszczycić się może wykończeniami z materiałów najlepszej klasy. Na koniec warto dodać, że oferowana do sprzedaży ekskluzywna rezydencja gwarantuje swoim mieszkańcom najwyższy komfort i bezpieczeństwo.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może nowoczesnym wyposażeniem w wiele zaawansowanych nowinek technologicznych, jak np. panele solarne do ogrzewania wody. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie z garażem, co powinno ucieszyć osoby posiadające samochód. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa przepięknym patio (40 mkw.). Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: jadalnia + balkon + taras + sypialnia + 2 łazienki + kuchnia + pokój dzienny + 3 pokoje.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje komercyjnym potencjałem – kondygnacja -1 i 0 doskonale nadają się na działalność handlowo-usługową (hotel/biura). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoją elitarną lokalizacją przy głównym deptaku Starego Miasta. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj pytania i umów się na prezentację. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną. Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnej rezydencji.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-3181)

Kontakt:
e-mail: d.szczepanska@wgn.pl