okazała bryła luksusowej rezydencji do sprzedaży Leszno (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Leszno (okolice)

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż w okolicach Leszna (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaży składa się z 2 kondygnacji w korzystnej cenie za metr kwadratowy 4 067 zł/m2. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie utrzymana działka o powierzchni 998 m2, a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić najwyższy standard wykończenia wnętrza, dzięki czemu nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2007 roku. 5 pokoi. Długą listę zalet zamyka na pewno konkurencyjna cena 785 000 złotych, funkcjonalny metraż 193 m2 oraz znakomita lokalizacja. Rynek wtórny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją nowoczesną bryłą oraz modnym wnętrzem. Duża zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest na pewno jej znakomita lokalizacja w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej z dobrym dostępem do bogatej infrastruktury (sklepów, zakładów usługowych, obiektów sportowych). Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PARTER: wiatrołap + korytarz + kuchnia + jadalnia + salon + łazienka + garaż + pomieszczenie gospodarcze
PODDASZE sypialnia + garderoba + pokój dziecięcy + gabinet + hall.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z wydzieloną księgą wieczystą. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Poznań, ul. Grunwaldzka 38B/4. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-234)

Kontakt:
e-mail: s.tamborski@wgn.pl