kameralny pokój dzienny w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Łódź (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Łódź (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Łodzi (łódzkie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (3 727 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 1 919 m2, a także ciekawa cena 615 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 1996 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 165 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano cztery pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa architekturą, lokalizacją i pełnym elegancji i prestiżu wnętrzem. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
NIŻSZY POZIOM: taras + kuchnia + łazienka + pokój + salon
WYŻSZY POZIOM: 2 sypialnie + balkon.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca także starannie wypielęgnowanym ogrodem. Okolica uważana jest za niezwykle cichą, spokojną i bezpieczną. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Zapewniamy dodatkową usługę, na Państwa życzenie współpracujący z naszym biurem doradca kredytowy przygotuje korzystną ofertę kredytową bez dodatkowych kosztów.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ – WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (196-227)

Kontakt:
e-mail: a.czekalska@wgn.pl