stylowy salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Mazury

Rezydencja na sprzedaż Mazury

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 227,02 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,2 mln zł (5 286 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 978 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2017 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje nowym domownikom ogromne poczucie komfortu (ogrzewanie podłogowe, centralny odkurzacz) i bezpieczeństwa. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA -1: kotłownia + spiżarnia + łazienka + 3 sypialnie
KONDYGNACJA 0 / STREFA DZIENNA: spiżarnia + komunikacja + łazienka + taras + aneks kuchenny + pokój dzienny
KONDYGNACJA 0 / STREFA GOSPODARCZA: garaż.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji. Na wyciągnięcie ręki mamy sklepy, żłobki, szkoły i kościół. Luksusowa rezydencja na sprzedaż jest podpiwniczona i posiada strych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się wytwornością, bogatym wnętrzem, prestiżem i nowoczesnymi rozwiązaniami.

Zapraszam na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (147-1099)

Kontakt:
e-mail: irena.olczak@wgn.pl