przestronne wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Ostrów Wielkopolski (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Ostrów Wielkopolski (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolice Ostrowa Wielkopolskiego (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 873 m2. Ekskluzywną rezydencję do sprzedaży wystawiono na sprzedaż w dobrze skalkulowanej cenie 2,59 mln zł, czyli 9 593 zł/m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego o dwóch kondygnacjach i wygodnej powierzchni 270 m2. Warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana jest do najbardziej wymagających klientów, którzy komfort, bezpieczeństwo oraz wysoki standard życia. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z 2002 roku. Sześć pokoi wykończono materiałami najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA -1: kotłownia + łazienka + gabinet + sypialnia + jadalnia + kuchnia + salon
KONDYGNACJA 1: łazienka + 3 sypialnie.
Luksusowa rezydencja do sprzedaży wyróżnia się komfortem, elegancją oraz prestiżem. Wnętrze jest zadbane i nietuzinkowo wykończone.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki naszemu 24- letniemu doświadczeniu oferujemy najwyższą jakość usług. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Jako marka WGN dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości, oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN, a także posiadamy certyfikat jakości SJ EXPERT wydany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości i zaświadczenie o licencji zawodowej wydane przez PFRN. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (020-9385)

Kontakt:
e-mail: b.przybylski@wgn.pl