nowoczesny salon z kominkiem w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Piotrków Trybunalski

Rezydencja na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Wygodny metraż 253 mkw. łącznie z ogromną działką 1100 mkw. i atrakcyjną ceną 1 000 000 zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z 2001 roku. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży składa się z 6 pokoi rozmieszczonych na 2 kondygnacjach. Rynek wtórny. Duża zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest także okazyjna cena za metr kwadratowy 3 953 zł/mkw., najwyższy standard wykończenia oraz najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Mocnym atutem oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji jest jej przepięknie zadbany i zaprojektowany przez firmę ogrodniczą ogród z licznymi oryginalnymi, wyszukanymi nasadzeniami, a także z oczkiem wodnym. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ogrzewana centralnie na gaz ziemny oraz za pomocą ogrzewania kominkowego z częściowym rozprowadzeniem. Najwyższy wygoda podnosi dodatkowo rozprowadzone ogrzewanie podłogowe. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń:
POZIOM 0: garderoba + wiatrołap + wc + 2-stanowiskowy garaż + taras + hall + łazienka z wc + kotłownia + kuchnia + pokój dzienny + 2 sypialnie + jadalnia + pralnia
POZIOM 1: łazienka z wc + pokój dzienny + 2 sypialnie + strychy użytkowe.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o bardzo eleganckiej architekturze znajdująca się w prestiżowej, nobilitującej i poszukiwanej na rynku lokalizacji. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Zapraszamy. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie sprawdzisz ofertę ponad 20 banków.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-3999)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl