po lewej salon z kominkiem, po prawej stylowa elewacja luksusowej rezydencji do sprzedaży Piotrków Trybunalski (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Piotrków Trybunalski (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego (łódzkie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na 2 kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 170 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 452 000 zł (2 659 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 551 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1936 roku z funkcjonalnym układem 5 pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wchodzi w skład prestiżowego kompleksu wraz z drugim budynkiem mieszkalnym. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może olbrzymim potencjałem komercyjnym i znakomitą lokalizacją niedaleko centrum. Lokalizacja to zielona okolica, z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie z dostępem do pełnej infrastruktury handlowo-usługowej. Na osobną uwagę zasługuje przepiękny ogród i sad.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży numer jeden składa się z następujących pomieszczeń:
PARTER: przedpokój + łazienka z wc + kuchnia + salon + 2 pokoje
PODDASZE: przestrzeń do aranżacji
Luksusowa rezydencja na sprzedaż numer dwa składa się z następujących pomieszczeń:
PARTER: pomieszczenie gospodarcze + kuchnia + kotłownia + 3 garaże
PIĘTRO: salon + kuchnia + sypialnia + łazienka z wc + przedpokój + klatka schodowa.
Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód ucieszą liczne garaże w bryle budynku.

Zapraszamy na prezentację oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji. Zapewniamy bezpieczeństwo transakcji, obsługę notarialną i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup lub jej remont. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (027-1)

Kontakt:
e-mail: i.kutarba@wgn.pl