reprezentacyjne wejście do ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Poznań (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Poznań (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Poznania (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 150 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 849 tys. zł (5 660 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 814 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie siedmiu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa atrakcyjną lokalizacją. W pobliżu znajdziemy sklepy, markety popularnych sieci, obiekty sportowe, przedszkola i szkoły. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyposażona w wiele nowinek technologicznych (światłowód). Luksusowa rezydencja na sprzedaż z przepięknym, ogromnym tarasem oraz bajkowym ogrodem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż ze względu na swoje gigantyczne rozmiary może być zamieszkała przez wieloosobową rodzinę bądź rodzinę wielopokoleniową:
KONDYGNACJA 0: garaż + pomieszczenie gospodarcze/łazienka robocza + pokój + salon + kuchnia + wiatrołap
KONDYGNACJA 1: łazienka + kuchnia + łazienka + 3 pokoje.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji i obsługę notarialną. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN, a także Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (197-417)

Kontakt:
e-mail: d.bulaszenko@wgn.pl