salon z gustownym kominkiem w luksusowej rezydencji do sprzedaży Rawicz (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Rawicz (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Rawicza (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 198 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 879 tys. zł (4 439 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 600 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2014 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z ujętą w cenie zabudową kuchenną, sprzętem AGD i zabudową łazienkową. Pozostałe elementy umeblowania/wyposażenia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży pozostają do uzgodnienia z właścicielem. Mocnym atutem luksusowej rezydencji na sprzedaż jest jej zadbany, ogrodzony ogród z automatycznym nawadnianiem i drewnianą altaną. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje ponadto ciekawym projektem wnętrza z indywidualnymi zmianami adaptacyjnymi i najwyższym komfortem użytkowania (ogrzewanie podłogowe).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
NIŻSZA KONDYGNACJA: pokój dzienny + aneks kuchenny + jadalnia + taras
WYŻSZA KONDYGNACJA: łazienka + 3 sypialnie.
Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z garażem.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją ciekawą lokalizacją w bezpiecznej okolicy i otoczeniu elitarnej zabudowy jednorodzinnej. Polecam i zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży pozostaje do negocjacji ze zdecydowanym klientem. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup luksusowej rezydencji. Serdecznie polecam i zapraszamy na prezentację, szczegółowe informacje w biurze.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-1476)

Kontakt:
e-mail: e.dawidowicz@wgn.pl