widok na kominek w salonie luksusowej rezydencji na sprzedaż Rawicz (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Rawicz (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Rawicza (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2014 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z czterech pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 4 439 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na jednej kondygnacji ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 879 tys. zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 198 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 600 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż z ujętą w cenie zabudową kuchenną, sprzętem AGD, a także zabudową łazienkową. Pozostałe elementy umeblowania/wyposażenia luksusowej rezydencji na sprzedaż pozostają podlega negocjacji z właścicielem. Ogromnym plusem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest jej zadbany, ogrodzony ogród z automatycznym nawadnianiem i drewnianą altaną. Warto w tym miejscu wspomnieć również o ciekawym projekcie wnętrza z indywidualnymi zmianami adaptacyjnymi, a także najwyższy komfort użytkowania (ogrzewanie podłogowe).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
POZIOM NIŻSZY: aneks kuchenny + taras + salon + jadalnia
POZIOM WYŻSZY: 3 sypialnie + łazienka.
Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie z garażem.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może także interesującą lokalizacją w cichej okolicy i otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej. Polecam i zapraszam na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż pozostaje do negocjacji ze zdecydowanym klientem. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnej rezydencji. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację, szczegółowe informacje w biurze.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-1476)

Kontakt:
e-mail: e.dawidowicz@wgn.pl