slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Sol, Marbella)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Sol, Marbella)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Costa Del Sol, Marbella (Hiszpania).). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (30 714 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 12 537 m2, a także ciekawa cena 10 535 000 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 343 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano pięć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zakwalifikowana została do cenionego przez naszych klientów programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje domownikom ogromne poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa (system alarmowy). Do długiej listy zalet luksusowej rezydencji na sprzedaż dodać koniecznie należy rewelacyjną lokalizację blisko plaży.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się na prestiżowym osiedlu z prywatnym basenem i ogrodem. Z okien rozpościerają się zapierające dech w piersiach widoki na góry oraz morze. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą: pralnia + kuchnia + taras + pokój dzienny + 4 sypialnie + 4 łazienki.

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio wyselekcjonowanych, ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych rezydencji należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych rezydencji na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-3813)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl