imponująca frontowa fasada ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Starogard Gdański

Rezydencja na sprzedaż Starogard Gdański

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w Starogardzie Gdańskim (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z dwóch kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 6 426 zł/mkw. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie zadbana działka o pow. 106 900 mkw., oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 2,699 mln złotych, wygodny metraż 420 mkw. a także korzystna lokalizacja. Rynek wtórny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
POZIOM ZERO: taras + pokój dzienny + aneks kuchenny + łazienka z wc
POZIOM JEDEN: taras.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wchodzi w skład prestiżowego kompleksu budynków i obiektów sportowych łącznie z: kortem tenisowym + drewnianym budynkiem + chatą grillową + oczkiem wodnym + fontanną. Doskonała lokalizacja jest tu gwarancja spokoju, ciszy i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o bardzo ciekawej architekturze i ogromnym potencjale – możliwość prowadzenia działalności komercyjnej typu opieki dla osób starszych z częścią pensjonatową, konferencyjną i gastronomiczną. Zapraszam do obejrzenia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i doświadczenie. Gwarantujemy pełną i profesjonalną obsługę przy całej transakcji, dodatkowo pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup, budowę lub remont luksusowej rezydencji na sprzedaż. Dzięki ofercie 25 banków, klient może wybrać kredyt najkorzystniejszy dla siebie. Z oferty kredytowej możesz skorzystać również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnej rezydencji za naszym pośrednictwem. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego lecz ma charakter informacyjny, zalecamy jej weryfikację.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (087-947)

Kontakt:
e-mail: a.siewierska@wgn.pl