reprezentacyjny kompleks zabudowań, gdzie znajduje się oferowana do sprzedaży luksusowa rezydencja Starogard Gdański

Rezydencja na sprzedaż Starogard Gdański

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Starogardzie Gdańskim (pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 420 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 2,699 mln zł (6 426 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 106 900 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA ZERO: łazienka z wc + salon + taras + aneks kuchenny
KONDYGNACJA JEDEN: taras.
Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o bardzo ciekawej architekturze i ogromnym potencjale – możliwość prowadzenia działalności gospodarczej typu pensjonat, centrum konferencyjne, usługi gastronomiczne. Atrakcyjna lokalizacja jest tu gwarancja spokoju, ciszy i bezpieczeństwa.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wchodzi w skład prestiżowego kompleksu budynków i obiektów wraz z: fontanną + chatą grillową + kortem tenisowym + + oczkiem wodnym + drewnianym budynkiem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Zapraszam do obejrzenia luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i doświadczenie. Zapewniamy pełną i profesjonalną obsługę przy całej transakcji, dodatkowo pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup, budowę lub remont ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Dzięki ofercie 25 banków, klient może wybrać kredyt najkorzystniejszy dla siebie. Z oferty kredytowej możesz skorzystać również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowej rezydencji za naszym pośrednictwem. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny, zalecamy jej weryfikację.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (087-947)

Kontakt:
e-mail: a.siewierska@wgn.pl