boczna elewacja luksusowej rezydencji do sprzedaży Szczecin

Rezydencja na sprzedaż Szczecin

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,5 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 342 m2 powierzchni posadowiona na działce 358 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy sześć pokoi wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2012. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 4 386 zł/m2, liczbą czterech kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa wygodnym rozkładem pomieszczeń z podziałem na następujące kondygnacje:
NAJNIŻSZY POZIOM: klatka schodowa + pralnia + kotłownia + 2 garaże + 2 pomieszczenia gospodarcze + komunikacja
ŚRODKOWY POZIOM: hol + wc + salon + klatka schodowa + kuchnia + garderoba + pokój
WYŻSZA KONDYGNACJA: klatka schodowa + 3 pokoje + 2 łazienki + garderoba + komunikacja
NAJWYŻSZA KONDYGNACJA: łazienka + open space.

W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj pytania i umów się na prezentację. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty, a także uzyskaniu bankowego kredytu na jej zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-494)

Kontakt:
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl