reprezentacyjne wejście do luksusowej rezydencji do sprzedaży Szczecin

Rezydencja na sprzedaż Szczecin

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaż z rynku wtórnego wykończona w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie na zadbanej i zagospodarowanej działce o pow. 358 mkw. Ogromnym plusem jest tu poszukiwana na rynku, znakomita i malownicza lokalizacja, wygodny układ sześciu pokoi a także dostosowany do nich metraż 342 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej i korzystnej cenie 1,5 mln zł. Warto zaznaczyć, że luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Rok budowy – 2012. Długą listę zalet zamykają najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, praktyczny rozkład pomieszczeń na czterech kondygnacjach oraz niezwykle konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 4 386 zł/mkw.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się przemyślanym rozkładem pomieszczeń z podziałem na następujące kondygnacje:
POZIOM MINUS JEDEN: kotłownia + komunikacja + pralnia + 2 pomieszczenia gospodarcze + klatka schodowa + 2 garaże
POZIOM ZERO: klatka schodowa + pokój dzienny + pokój + wc + garderoba + hol + kuchnia
POZIOM JEDEN: 2 łazienki + 3 pokoje + komunikacja + klatka schodowa + garderoba
POZIOM DWA: otwartą przestrzeń + łazienka.

W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj pytania i umów się na prezentację. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną, a także dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na jej zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-494)

Kontakt:
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl