komfortowy pokój dzienny w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Szczecin

Rezydencja na sprzedaż Szczecin

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 215 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 880 tys. zł (4 093 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 000 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1980 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca dużym potencjałem. W jej wnętrzu znajdziemy ekskluzywny apartament z osobnym wejściem (łazienka z wc + korytarz + aneks kuchenny + pokój dzienny/sypialnia), który świetnie nadaje się pod wynajem. Pozostałe pomieszczenia i pokoje oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji prezentują się następująco:
– korytarz
– pralnia
– przedpokój
– 2 łazienki z wc
– jadalnia
– kuchnia
– 4 sypialnie
– salon.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona została w liczne nowoczesne rozwiązania, jak np. ogrzewanie podłogowe + kominek z płaszczem wodnym + solary na dachu etc. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania i umów się na prezentację. Zapraszamy do współpracy. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną, a także dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (206-302)

Kontakt:
e-mail: a.jankowiak@wgn.pl