okazała bryła luksusowej rezydencji do sprzedaży Szczecin (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Szczecin (okolice)

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaży składa się z 2 kondygnacji w korzystnej cenie za metr kwadratowy 2 383 zł/m2. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie utrzymana działka o powierzchni 1600 m2, a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić najwyższy standard wykończenia wnętrza, dzięki czemu nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2019 roku. 5 pokoi. Długą listę zalet zamyka na pewno konkurencyjna cena 479 000 złotych, funkcjonalny metraż 201 m2 oraz znakomita lokalizacja. Rynek pierwotny. Stan deweloperski (surowy otwarty).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się niesłychanym komfortem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w eksploatacji. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
na PARTERZE znajdziemy:
– salon
– taras
– kuchnia
– spiżarnia
– korytarz
– kotłownia
– dwustanowiskowy garaż
PIĘTRO:
– 4 sypialnie
– garderoba
– suszarnia
– łazienka z wc.

Duże wrażenie robi starannie wypielęgnowana działka przygotowana do posiania trawy. Zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11105)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl