widok z salonu na aneks kuchenny w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Szczecin (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Szczecin (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 290 m2. Ekskluzywną rezydencję do sprzedaży wystawiono na sprzedaż w dobrze skalkulowanej cenie 1 150 000 zł, czyli 5 610 zł/m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego o 2 kondygnacjach i wygodnej powierzchni 205 m2. Warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana jest do najbardziej wymagających klientów, którzy komfort, bezpieczeństwo oraz wysoki standard życia. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z 2020 roku. 6 pokoi wykończono materiałami najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoją przepiękną bryłą oraz malowniczą lokalizacją w cichej, spokojnej i zielonej okolicy. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
PARTER:
– pokój dzienny
– balkon
– kuchnia
– jadalnia
– łazienka
– kotłownia
– suszarnia
PIĘTRO:
– 5 pokoi
– łazienka
PODDASZE.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoim przepięknym ogrodem z doskonale przystrzyżonym trawnikiem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym mieszkańcom duże poczucie bezpieczeństwa (system alarmowy) i komfortu (ogrzewanie podłogowe). Przy zakupie tej luksusowej rezydencji gwarantujemy Państwu pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12310)

Kontakt:
e-mail: k.kijko@wgn.pl