kameralny pokój dzienny w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Szczecin (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Szczecin (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaż z rynku wtórnego wykończona w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie na zadbanej i zagospodarowanej działce o powierzchni 1341 m2. Mocnym atutem jest tu poszukiwana na rynku, atrakcyjna i malownicza lokalizacja, funkcjonalny układ 5 pokoi oraz dostosowany do nich metraż 356,8 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej i znakomitej cenie 1 599 000 zł. Warto zaznaczyć, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się od razu do zamieszkania. Rok budowy – 2006. Długa listę zalet zamykają najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, praktyczny rozkład pomieszczeń na 2 kondygnacjach, a także niezwykle konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 4 482 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje swoim przyszłym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Zapewnia to zaawansowany system alarmowy oraz monitoringowi firmy ochroniarskiej. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta została popularnym wśród klientów programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci prowizji, a pośrednik wynagradzany jest wyłącznie przez stronę sprzedającą. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
I POZIOM:
– kuchnia
– garderoba
– salon kąpielowy
– salon
– pomieszczenie gospodarcze
– 2 sypialnie
– spiżarnia
– garaż
– taras
– wc dla gości
II POZIOM:
– sypialnia
– pokój młodzieżowy
– powierzchnia do zagospodarowanie według własnej inicjatywy.

W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na wizytę. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (182-278)

Kontakt:
e-mail: piotr.kallas@wgn.pl