elegancki salon w luksusowej rezydencji do sprzedaży Szczecin (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Szczecin (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2006 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z pięciu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 4 482 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na dwóch kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 1,599 mln zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 356,8 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 1 341 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia swoim mieszkańcom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Gwarantuje to nowoczesny system alarmowy wsparty monitoringiem prestiżowej firmy ochroniarskiej. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta została popularnym wśród klientów programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci prowizji, a pośrednik wynagradzany jest wyłącznie przez stronę sprzedającą. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA NIŻSZA: wc dla gości + garaż + 2 sypialnie + pokój dzienny + garderoba + kuchnia + taras + spiżarnia + pomieszczenie gospodarcze + salon kąpielowy
KONDYGNACJA WYŻSZA:
– powierzchnia do zagospodarowanie według własnej inicjatywy
– pokój młodzieżowy
– sypialnia.

W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na wizytę. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (182-278)

Kontakt:
e-mail: piotr.kallas@wgn.pl