imponująca rozmachem bryła luksusowej rezydencji do sprzedaży Tarnów (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Tarnów (okolice)

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż w okolicach Tarnowa (małopolskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji w korzystnej cenie za metr kwadratowy 3 582 zł/m2. Starannie utrzymana działka o powierzchni 840 m2, a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić najwyższy standard wykończenia wnętrza, dzięki czemu nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z lat 2001/2003. Sześć pokoi. Długą listę zalet zamyka na pewno okazyjna cena 1,1 mln złotych, funkcjonalny metraż 307,07 m2 oraz znakomita lokalizacja. Rynek wtórny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją starannie zadbaną i zagospodarowaną działką. Kolejną zaletą oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji na jest na pewno eleganckie wnętrze, komfort użytkowania (ogrzewanie podłogowe) oraz ekonomiczność eksploatacji. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
KONDYGNACJA -1: 3 pomieszczenia
KONDYGNACJA 0: garaż + garderoba + sypialnia + kotłownia + 2 łazienki + jadalnia + kuchnia + pokój dzienny + przedpokój + przedsionek
KONDYGNACJA 1: 2 pokoje + łazienka + taras + pokój biurowy + 2 sypialnie.

Przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji gwarantujemy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (053-2679)

Kontakt:
e-mail: biuro@wgn.tarnow.pl