przepięknie ukwiecona działka wokół luksusowej rezydencji do sprzedaży Tarnów (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Tarnów (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Tarnowa (małopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z sześciu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 3 582 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na dwóch kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 1,1 mln zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 307,07 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 840 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się już od pierwszego spojrzenia swoją starannie zadbaną działką i wytwornym, komfortowym wnętrzem. Nie brakuje tu luksusowych rozwiązań, jak np. ogrzewanie podłogowe. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w utrzymaniu. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
NAJNIŻSZY POZIOM: 3 pomieszczenia
ŚRODKOWY POZIOM: przedsionek + salon + jadalnia + kotłownia + garderoba + przedpokój + kuchnia + 2 łazienki + sypialnia + garaż
NAJWYŻSZY POZIOM: 2 sypialnie + taras + 2 pokoje + łazienka + pokój biurowy.

Przy zakupie tej luksusowej rezydencji zapewniamy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (053-2679)

Kontakt:
e-mail: biuro@wgn.tarnow.pl