trzy ujęcia stylowego wnętrza ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Toruń (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Toruń (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Torunia (kujawsko-pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 350 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 3,899 mln zł (11 140 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 19 711 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2012 roku z funkcjonalnym układem ośmiu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa olbrzymim potencjałem komercyjnym. To doskonałe miejsce na gospodarstwo agroturystyczne, pensjonat bądź budynek opieki dla seniorów, ale także świetna propozycja pod dochodowy wynajem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca również pieczołowicie utrzymanym ogrodem. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
POZIOM -1: kotłownia + pomieszczenia piwniczne
POZIOM 0: garaż + łazienka + gabinet + kuchnia + taras + jadalnia + pokój dzienny
POZIOM 1: taras + 6 pokoi + 3 łazienki + gabinet + pokój relaksacyjny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do osób, które oprócz najwyższego standardu i życia na światowym poziomie poszukują ciszy i spokoju. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się malowniczą lokalizacją w otoczeniu lasów i jezior. W zasięgu wzroku znajdziemy wiele obiektów sportowych i terenów rekreacyjnych do aktywnego spędzania czasu.

Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji do sprzedaży. Dodatkowo oferuję wsparcie w uzyskaniu najkorzystniejszej oferty kredytowej. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (154-1836)

Kontakt:
e-mail: z.zak@wgn.pl