imponujące rozmachem wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży Wieluń

Rezydencja na sprzedaż Wieluń

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Wieluniu (łódzkie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 300 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,62 mln zł (5,4 tys. zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 2 024 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2005 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca od pierwszego spojrzenia swoim bajkowym ogrodem z licznymi nasadzeniami krzewów ozdobnych ora drzew, a także przepięknie wypielęgnowaną działką. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje wszystkim domownikom najwyższy stopień bezpieczeństwa (rozprowadzona i przygotowana instalacja pod monitoring + wideodomofon + system alarmowy). Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
POZIOM ZERO: hol + łazienka z wc + gabinet + pokój + 2 garderoby + sypialnia + kuchnia + jadalnia + pokój dzienny
POZIOM JEDEN: pralnia + łazienka z wc + 2 pokoje + taras + hol.
Majętne osoby dysponujące kilkoma autami zainteresuje z pewnością 2-stanowiskowy garaż.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje również doskonałą lokalizacją wśród elitarnej zabudowy jednorodzinnej. Blisko stąd do ogrodu botanicznego, terenów rekreacyjnych (ścieżki rowerowe, parki). Nie brakuje również niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: szkoły, sklepy, punkty usługowe. na koniec warto dodać, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży urzeka swoim wytwornym i stylowo wykończonym wnętrzem.

Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia w zakresie kredytów hipotecznych. Współpracujemy z kilkunastoma bankami, co oznacza, że gwarantuję profesjonalną pomoc w zakresie wyboru najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego na zakup lub remont luksusowej rezydencji. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości, a także informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji. Informacja ta nie stanowi prawa i winna być interpretowana jedynie jako informacja, o której mowa w art. 71 K.C. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęć i opisu bez zgody autora jest zabronione.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (096-1497)

Kontakt:
e-mail: wielun1@wgn.pl