imponująca rozmachem bryła luksusowej rezydencji do sprzedaży Wieluń

Rezydencja na sprzedaż Wieluń

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Wieluniu (łódzkie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 1 022 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 5 387 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 241,34 metra kwadratowego luksusowej powierzchni zaaranżowanej na dwóch kondygnacjach. Wybudowana w wolno stojącej zabudowie. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z lat 60-tych ubiegłego wieku dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 1 300 000 zł.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoją imponującą bryłą oraz kompleksem przynależnych budynków towarzyszących. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozbudowana i odremontowana w 2000 roku. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
na PARTERZE znajdziemy: jadalnię + salon + hall + wc + garderobę + wiatrołap
na PODDASZU znajdziemy: hall + 4 sypialnie + 2 łazienki.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca również swoim bajkowym ogrodem oraz doskonałą lokalizacją. Sprzyja to prowadzeniu działalności komercyjnej. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży pozostaje do negocjacji ze zdecydowanym kupującym. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (045-1437)

Kontakt:
e-mail: wielun@wgn.pl