slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Tarnów (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Tarnów (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Tarnowa (małopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 188 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 699 tys. zł (3 718 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 800 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie pięciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się wspaniałą lokalizacją w sąsiedztwie sklepów i obiektów kultu religijnego. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa także starannie wypielęgnowaną działką i ogrodem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje wszystkim mieszkańcom niebywały komfort dzięki obecności m.in. ogrzewania podłogowego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje ponadto komfortowym, wytwornym i prestiżowym wnętrzem, które obejmuje:
KONDYGNACJĘ MINUS JEDEN: pralnia + pomieszczenia piwniczne + pomieszczenia gospodarcze
KONDYGNACJĘ ZERO: taras + pokój dzienny + jadalnia + kuchnia + łazienka + balkon
KONDYGNACJĘ JEDEN: łazienka + 4 sypialnie
KONDYGNACJĘ DWA: „open space” do adaptacji.

Zapraszamy serdecznie na prezentacje tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (053-2989)

Kontakt:
e-mail: renata@wgn.tarnow.pl