gustownie zaaranżowany pokój gościnny z kominkiem w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Wisła

Rezydencja na sprzedaż Wisła

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Wiśle (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (3 089 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 1 225 m2, a także ciekawa cena 1,39 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 450 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z trzech kondygnacji, na których zaaranżowano osiem pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana najbardziej wymagającym biznesmenom i osobom przedsiębiorczym, które chciałyby mieszkać i pracować pod jednym dachem. Wszystkie pokoje i pomieszczenia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży przeszły generalny remont. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż prezentuje się następująco: dwa pokoje dwuosobowe + świetlica/jadalnia + trzy pokoje dwuosobowe + aneks kuchenny + kuchnia + dwa pokoje typu studio dwu lub czteroosobowe + sauna + jeden pokój trzyosobowy.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się już od pierwszego spojrzenia swoją znakomitą lokalizacją z zapierającymi dech w piersiach widokami na góry. Dużą zaletą jest także starannie utrzymany ogród z altaną, grillem oraz miejscem na organizowanie ognisk. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o ogromnym potencjale – świetnie nadaje się na pensjonat. Pomagamy w uzyskaniu kredytu. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-25125)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl