elegancki pokój gościnny w luksusowej rezydencji do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Wygodny metraż 180 mkw. łącznie z ogromną działką i atrakcyjną ceną 799 tys. zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z 1970 roku. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży składa się z pięciu pokoi rozmieszczonych na trzech kondygnacjach. Rynek wtórny. Ogromną zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest także okazyjna cena za metr kwadratowy 4 439 zł/mkw., najwyższy standard wykończenia a także najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się swoją doskonałą lokalizacją w popularnej i cichej dzielnicy, blisko centrum. Luksusowa rezydencja na sprzedaż przeszła kapitalny remont. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży: garderoba + 3 pokoje + kuchnia + 2 łazienki + sypialnia + pokój dzienny. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowej rezydencji na sprzedaż są kompletnie umeblowane. Warto dodać, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży jest podpiwniczona i klimatyzowana. Nad bezpieczeństwem wszystkich domowników czuwa zaawansowany monitoring, system alarmowy, a także antywłamaniowe rolety.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż zachwyca swoim pieczołowicie wypielęgnowanym ogrodem z systemem nawadniającym. Właścicieli aut na pewno zainteresuje wiata na dwa auta. Dodatkowo na działce mieści się pomieszczenie gospodarcze i altana. Całość otoczona estetycznym murowanym ogrodzeniem z dwoma metalowymi bramami wjazdowymi. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tej ekskluzywnej rezydencji.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-5211)

Kontakt:
e-mail: b.wlodarczyk@wgn.pl