fragment stylowego pokoju dziennego w luksusowej rezydencji do sprzedaży Góra (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (5 278 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka, a także ciekawa cena 950 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 1970 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 180 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z trzech kondygnacji, na których zaaranżowano pięć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją znakomitą lokalizacją w popularnej i bezpiecznej dzielnicy, nieopodal centrum. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży przeszła generalny remont. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż: 2 łazienki + 3 pokoje + garderoba + sypialnia + kuchnia + salon. Wnętrze oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji jest umeblowane. Warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż jest podpiwniczona i klimatyzowana. Nad bezpieczeństwem wszystkich mieszkańców czuwa zaawansowany monitoring, system alarmowy oraz antywłamaniowe rolety.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży wyróżnia się swoim starannie zadbanym ogrodem z systemem nawadniającym. Właścicieli aut z pewnością ucieszy wiata na dwa auta. Dodatkowo na działce znajduje się pomieszczenie gospodarcze i altana. Całość otoczona estetycznym murowanym ogrodzeniem z dwoma metalowymi bramami wjazdowymi. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tej luksusowej rezydencji.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-5211)

Kontakt:
e-mail: b.wlodarczyk@wgn.pl