okazała bryła ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 750 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 3,999 mln zł (5 332 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 7 000 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2008 roku z funkcjonalnym układem siedmiu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się od pierwszego spojrzenia swoim starannie wypielęgnowanym ogrodem, gdzie rośnie ponad tysiąc nasadzeń krzewów ozdobnych i kilkadziesiąt drzew owocowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z własnym basenem o głębokości półtorej metra i dwufunkcyjną sauną. Basen wyposażony jest w osprzęt zapewniający wygodne użytkowanie, odprowadzanie nadmiaru wody itd.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łączy w sobie atuty świetnej lokalizacji, oryginalną bryłę, zastosowanie materiałów wysokiej jakości i nowoczesne rozwiązania zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
KONDYGNACJA -1: garaż + pomieszczenie + magazyn + kotłownia + schowek + pomieszczenie gospodarcze + pomieszczenie techniczne + pralnia + pomieszczenie gospodarcze + korytarz
KONDYGNACJA 0: hol/klatka schodowa + łazienka + basen + korytarz + spiżarnia + garderoba + wc + kuchnia + gabinet + biblioteka + pokój dzienny + jadalnia + hall wejściowy + sień
KONDYGNACJA 1: antresola + korytarz + studio + wc + pokój kąpielowy + 3 łazienki + 3 garderoby + 2 pokoje + salon + sypialnia + 2 hall.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się zarówno do codziennego życia, jak i wypoczynku wśród zieleni. Okolica uchodzi za wyjątkowo cichą i spokojną. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o oryginalnej bryle, bardzo dobrze zaprojektowana. Uroku dodaje także kopertowy, wielospadowy dach. na koniec warto pochwalić nowoczesny styl, komfortowe wnętrze i wytworne wykończenie. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży do uzgodnienia. Pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na jej zakup.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-155)

Kontakt:
e-mail: l.wieczorek@wgn.pl