bogato wykończone wnętrze ekskluzywnej rezydencji do wynajmu Częstochowa

Rezydencja na wynajem Częstochowa

Luksusowa rezydencja do wynajęcia w Częstochowie (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do wynajmu z rynku wtórnego wybudowana i wykończona z materiałów najlepszego sortu na ogromnej działce liczącej 566 m2. We wnętrzu luksusowej rezydencji na wynajem znajdziemy 6 pokoje na 4 kondygnacjach. Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia zachwyca swoją konkurencyjną rynkowo ceną 4 500 zł/m-c co powinno zainteresować w szczególności majętnych klientów oczekujących najwyższej jakości, wytwornego stylu, elegancji, prestiżu oraz poczucia komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja do wynajęcia w zabudowie wolno stojącej.

Luksusowa rezydencja do wynajęcia zachwyca swoim przepięknym, przestronnym wnętrzem z dużymi oknami oraz cudownym ogrodem. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnej rezydencji do wynajmu są niezwykle słoneczne, jasne i widne. Luksusowa rezydencja na wynajem poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją w cichej, bezpiecznej i spokojnej okolicy. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum miasta. Wokół rozwinięta infrastruktura: sklepy, markety, szkoły, przedszkola etc.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia adresowana do wieloosobowych rodzin bądź pod wynajem dla firm i pracowników. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji do wynajmu:
PARTER:
– salon
– aneks kuchenny
– łazienka
– pralnia
– spiżarnia
– garaż
PIĘTRO 1:
– 3 pokoje
– łazienka
– taras
– balkon
PIĘTRO 2:
– 2 sypialnie
– 2 balkony
– kuchnia
– łazienka
PIĘTRO 3:
– nieużytkowe poddasze.

Zapraszam na prezentację tej luksusowej rezydencji do wynajmu. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja na wynajem) proszę o kontakt mailowy. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8858)

Kontakt:
e-mail: a.luszcz@wgn.pl