slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Cypr (Tatlisu)

Apartament na sprzedaż Cypr (Tatlisu)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Tatlisu (Cypr). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 75 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno adekwatna do zastanego luksusu cena za metr kwadratowy – 20 876 zł/m2. Budynek z 2022 roku o dwóch kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 1 565 730 zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa swoim fantastycznym, słonecznym i wygodnym wnętrzem z praktycznym podziałem na następujące pomieszczenia i pokoje: 2 łazienki + pokój dzienny + kuchnia + 2 sypialnie + taras. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje również malowniczą lokalizacją nad samym morzem. Dominuje tu łagodny, śródziemnomorski klimat z gwarancją słońca przez cały rok. Z okien roztacza się fenomenalny widok na góry oraz morze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyposażony jest w wiele przydatnych udogodnień, jak np. ogrzewanie podłogowe czy prywatne jacuzzi. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom europejski standard życia. Luksusowy apartament na sprzedaż typu penthouse.

Podczas transakcji zakupu gwarantujemy kompleksową obsługę: prezentację wybranych wcześniej luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, dopilnowanie wszelkich formalności związanych z zakupem w obecności prawnika. Zapraszamy również do wspólnych wyjazdów zakupowych w celu obejrzenia i zapoznania się z wybranymi luksusowymi apartamentami do sprzedaży. Poznając się osobiście, łatwiej będzie nam znaleźć dla Państwa inwestycję marzeń. W przypadku zainteresowania zakupem tego luksusowego apartamentu zapraszamy do kontaktu mejlowego bądź osobistego, podczas którego przedstawię pozostałe szczegóły oferty.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-464)

Kontakt:
e-mail: a.krzyszycha@wgn.pl