slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Apartament do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 370 000 zł (5 968 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o 5 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 62 m2, na której zaaranżowano 3 pokoje. II piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym domownikom nie tylko najwyższy stopień komfortu, ale również bezpieczeństwa (szyfrowany domofon). Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: salon + balkon + sypialnia + pokój + kuchnia + przedpokój + łazienka + wc + balkon. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z praktycznym pomieszczeniem piwnicznym.

Luksusowy apartament na sprzedaż po remoncie, kiedy to wymieniono instalację wodno-kanalizacyjną oraz elektryczną. Cena oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu zawiera częściowe umeblowanie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany osobom, które szukają życia na europejskim poziomie, komfortu, ciszy, spokoju i zielonej lokalizacji z dostępem do wielu sklepów, punktów usługowych, szkół etc. Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszą ogólnodostępne miejsca parkingowe przed budynkiem.

Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a przy transakcji zapewniamy obsługę notarialną. Więcej informacji udzielę mejlowo i w czasie prezentacji. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-291)

Kontakt:
e-mail: n.wielgosz@wgn.pl