slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 84 m2 z podziałem na trzy pokoje w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 4,5 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2008 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na trzecim piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na południe – wschód – zachód.

Ekskluzywny apartament do wynajmu poszczycić się może elitarną lokalizacją na terenie nobilitującego osiedla z monitoringiem oraz ochroną. Luksusowy apartament na wynajem mieści się w II linii zabudowy, co oznacza, że jest tu spokojnie i cicho. Luksusowy apartament do wynajęcia na zasadach tzw. najmu okazjonalnego. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Luksusowy apartament na wynajem zapewnia domownikom liczne wygody i udogodnienia, a wśród nich klimatyzację, moskitiery. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zachwyca swoim eleganckim i wysmakowanym wnętrzem z podziałem na następujące pomieszczenia i pokoje: przedpokój + łazienka + 2 sypialnie + balkon + jadalnia + kuchnia + pokój dzienny. Rodziny posiadające samochód zainteresuje garaż w podziemnym parkingu.

Luksusowy apartament do wynajęcia olśniewa także swoim umeblowaniem oraz wyposażeniem. Na koniec trzeba dodać, że oferowany na wynajem ekskluzywny apartament uważany jest z jednej z najpiękniejszych w całym mieście. Luksusowy apartament do wynajmu tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13210)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl