slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Słupsk

Apartament do wynajęcia Słupsk

Luksusowy apartament do wynajmu w Słupsku (pomorskie). Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2021 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na drugim piętrze. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 4 tys. zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w czterokondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 78 metrach kwadratowych.

Luksusowy apartament na wynajem na co najmniej dwanaście miesięcy. Ekskluzywny apartament do wynajmu doskonale nadaje się dla majętnych osób ceniących wygodę, komfort, elegancję i prestiż. Luksusowy apartament do wynajęcia poszczycić się może doskonałą lokalizacją na terenie nowoczesnego osiedla w sercu miasta z bogatą infrastrukturą:
– sklepy
– supermarkety
– przedszkola
– szkoły
– kawiarnie
– restauracje
– parki.
Rodziny posiadające samochód zainteresuje z pewnością przynależne miejsce parkingowe.

Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca ponadto wysmakowanym wnętrzem, gdzie znajdziemy: przedpokój + garderobę + balkon + łazienkę + 2 sypialnie + aneks kuchenny + pokój dzienny. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 5 tys. zł, a także jednorazowa, bezzwrotna opłata prowizyjna dla biura + VAT.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji + pomoc notarialną. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30 letnim doświadczeniu. Stosujemy system jakości ZJ WGN, a także Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-19422)

Kontakt:
e-mail: k.kubicz@wgn.pl