slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Poznań (okolice)

Apartament na sprzedaż Poznań (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Poznania (wielkopolskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 81,88 m2, lokalizacją na drugim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 7 316 zł/m2. Budynek z 2009 roku o trzech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 599 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności swoją znakomitą lokalizacją w bezpiecznej, spokojnej i cichej okolicy Wielkopolskiego Parku Narodowego. W pobliżu niezbędna do codziennego życia infrastruktura ze sklepami, szkołami, przedszkolami, bankami, placami zabaw, marketami, dyskontami etc.

Luksusowy apartament na sprzedaż stanowi pełną własności z wydzieloną księgą wieczystą. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
CZĘŚĆ DZIENNA: balkon + korytarz + pomieszczenie gospodarcze + biuro/pokój dla dziecka + + kuchnia + pokój dzienny
CZĘŚĆ PRYWATNA: łazienka + pokój sypialniany.
Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód docenią z pewnością 2 przynależne miejsca postojowe przed budynkiem.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto ogromną swobodą aranżacyjną z możliwością wykorzystania dodatkowej przestrzeni na poddaszu, gdzie można uzyskać dodatkowe dwa pokoje sypialniane.  W razie pytań dotyczących oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu zapraszamy do kontaktu oraz na prezentację.

Grupa WGN – Największy Polski Koncern Obrotu Nieruchomościami. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnego apartamentu, a także możliwość wyboru najkorzystniejszej oferty spośród kilkunastu banków. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (057-2)

Kontakt:
e-mail: w.wozniak@wgn.pl