slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Studio / kawalerka / 1 pokój. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 27,8 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 15 396 zł/m2. Budynek z 2019 roku o sześciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 428 tys. zł i przemyślanym rozkładem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia domownikom najwyższy poziom życia w luksusie, wygodzie, komforcie i prestiżu. Luksusowy apartament do sprzedaży oferuje ponadto wysoki stopień bezpieczeństwa, nad czym czuwa domofon. Zmotoryzowani docenią z pewnością przynależne, naziemne miejsce postojowe (dodatkowo płatne 25 000 zł). Ekskluzywny apartament na sprzedaż dedykowany majętnym singlom, zamożnym parom i klientom szukającym dochodowej inwestycji.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca również doskonałą lokalizacją na terenie nowoczesnej, funkcjonalnej, cichej i zielonej dzielnicy. Lokalizacja gwarantuje szybki dojazd do pozostałych części miasta. Nieopodal liczne salony kosmetyczne, strefy fitness, place zabaw, szkoły, żłobki, przedszkola, lokale usługowe, sklepy. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa estetycznie urządzonym, przestronnym i wystylizowanym wnętrzem: łazienka + pokój dzienny/sypialnia + kuchnia + przedpokój + balkon. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Przy transakcji zakupu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną stanu nieruchomości. W razie wszelkich pytań dotyczących luksusowego apartamentu na sprzedaż lub kredytu na zakup bardzo proszę o kontakt mailowy.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1795)

Kontakt:
e-mail: k.szymczak@wgn.pl