slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow

Apartament na sprzedaż Kalisz

Luksusowy apartament na sprzedaż w Kaliszu (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w siedmiokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 489 tys. zł i powierzchnia 60 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na szóstym piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2022 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 8 150 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż na fakturę VAT, dzięki czemu przyszły właściciel zwolniony jest z konieczności zapłaty podatku PCC.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z komórką lokatorską oraz miejscem parkingowym (oba dodatkowo płatne). Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się w pierwszej kolejności doskonałą lokalizacją na topowym osiedlu położonym na wzgórzach, w najwyższym punkcie miasta. Nieopodal znajdziemy Kanał Bernardyński i Park Miejski, a także rozległe tereny zielone. Nie brakuje tu również niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: lubianej przez mieszkańców galerii handlowej, marketów, dyskonty znanych marek, sklepów, siłowni, placów zabaw. W częściach wspólnych, na dachu znajduje się słoneczny taras widokowy, skąd rozpościera się imponujący widok na panoramę miasta i okolicę.

Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie ze znajdującym się w jego wnętrzu wyposażeniem (w cenie, nowe, na gwarancji). Duże wrażenie robi znajdująca się na ścianie w pokoju dziennym tapeta z nowoczesnym motywem roślinnym. Wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu zaaranżowane przez zawodowego architekta w naturalnych odcieniach drewna z ponadczasową bielą, szarością, beżem i czernią. Każdy detal jest tu doskonale przemyślany i ułatwia funkcjonowanie: łazienka z wc + 2 sypialnie + kuchnia + balkon + pokój dzienny + przedpokój.

Zapraszamy na prezentacje tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-1284)

Kontakt:
email: a.hoderna@wgn.pl