slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Częstochowa

Rezydencja do sprzedaży Częstochowa

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Częstochowie (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (3 667 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 780 m2, a także ciekawa cena 1,98 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 540 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z czterech kondygnacji, na których zaaranżowano sześć pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca w pierwszej kolejności przepięknym, eleganckim i komfortowym wnętrzem z podziałem na następujące poziomy:
POZIOM NAJNIŻSZY: magazyn + kotłownia + biuro + pralnia + łazienka
POZIOM ŚRODKOWY: wc + kuchnia + pokój dzienny + 2 korytarze
POZIOM WYŻSZY: 3 pokoje + łazienka
POZIOM NAJWYŻSZY: 2 pokoje + łazienka.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa ogromnym potencjałem, gdyż znakomicie nadaje się na prowadzenie w jej wnętrzu działalności komercyjnej (pensjonat + lokal gastronomiczny): pomieszczenie socjalne + 2 wc + kotłownia + 2 magazyny + biura + kuchnia + garmażernia. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta została elitarnym programem “0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel).

Nasz doradca finansowy pomoże w dobraniu najkorzystniejszego kredytu na zakup luksusowej rezydencji. Posiadamy w ofercie wiele ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-1190)

Kontakt:
e-mail: m.kopcik@wgn.pl