slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Wrocław

Rezydencja na sprzedaż Wrocław

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż we Wrocławiu (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,28 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 180,8 m2 powierzchni posadowiona na działce 217 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy pięć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2002. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 7 080 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do majętnych rodzin, które oczekują życia na światowym poziomie, wygody i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się malowniczą, zieloną lokalizacją na terenie prestiżowego i zamkniętego osiedla. Wokół niezbędna co codziennego życia infrastruktura, to znaczy dyskonty, sklepy, salony usługowe, apteka. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód ucieszą na pewno aż 2 miejsca parkingowe (drugie na posesji przed budynkiem).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwycić może także swoim eleganckim i komfortowym wnętrzem, na które składają się następujące pomieszczenia i pokoje:
POZIOM MINUS JEDEN: pomieszczenie gospodarcze + pokój letni + pralnia
POZIOM ZERO: klatka schodowa + łazienka + pokój dzienny + 2 balkony + kuchnia + przedpokój + wiatrołap + jadalnia
POZIOM JEDEN: 3 sypialnie + łazienka + przedpokój
POZIOM DWA / PODDASZE: powierzchnia do przeznaczenia na siłownię albo pomieszczenie strychowe.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Zapewniamy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowej rezydencji. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo znakomitej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16275)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl