slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Ustroń

Rezydencja do sprzedaży Ustroń

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Ustroniu (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,299 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 157 m2 powierzchni posadowiona na działce 368 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy pięć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2010. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 8 274 zł/m2, liczbą trzech kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca przepiękną i unikatową lokalizacją w jednej z najsłynniejszych w Polsce górskich miejscowości. W okolicy znajdziemy taki atrakcyjne jak np. Park nad Wisłą, Górski Park Równica, Kolej Linowa, Park Linowy, Rezerwat Przyrody, Pijalnia Wód w Parku Zdrojowym, Leśny Park Niespodzianek itp. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
KONDYGNACJA 0: łazienka + kuchnia + pokój dzienny + hol + strefa jadalniana + 2 tarasy + garaż
KONDYGNACJA 1/2: pokój
KONDYGNACJA 1: balkon + 3 sypialnie + łazienka
KONDYGNACJA 2: nieużytkowe poddasze.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się pieczołowicie wypielęgnowaną działką, na której znajdziemy drewutnię oraz drewnianą altanę. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa. Dbają o to zarówno liczne kamery, jak i nowoczesna instalacja alarmowa. Bezpieczeństwo zapewnia również zamknięty charakter osiedla. Na koniec nie można zapomnieć o stylowym wykończeniu wnętrza i częściowym jego wyposażeniu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Serdecznie zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowej rezydencji. Powyższe informacje na temat ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26533)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl