slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Częstochowa (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Częstochowa (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Częstochowy (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,07 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 146 m2 powierzchni posadowiona na działce 1595 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2000. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 7 329 zł/m2, jednokondygnacyjnym budynkiem, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie z garażem, co z pewnością ucieszy rodziny posiadające samochód. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoją atrakcyjną lokalizacją, która spodoba się w szczególności amatorom sportów wodnych (pobliski zalew). Nie brakuje tu również niezbędnej w codziennym życiu infrastruktury: szkoły, sklepy, place zabaw, obiekty sportowe, przychodnie zdrowia, obiekty kultu religijnego, zakłady usługowe, apteki, restauracje, bary, poczty, stacje benzynowe itp. Dużym atutem jest na pewno rozpościerający się z okien imponujący widok.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Dodatkowo kupujący nie podpisuje żadnych umów. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: wiatrołap + 4 pokoje + łazienka + wc + pomieszczenie gospodarcze + aneks kuchenny + jadalnia + taras.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się także starannie wypielęgnowaną działką z uroczym oczkiem wodnym. dodatkowo na działce znajdziemy blaszany budynek na narzędzia. Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie z wszystkimi zabudowanymi na wymiar meblami w kuchni i łazience.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Nasi eksperci finansowi pomogą bezpłatnie w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu na zakup tej ekskluzywnej rezydencji. (028-21)

Kontakt:
e-mail: a.niechcial@wgn.pl