slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Orihuela Cost)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Orihuela Cost)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Orihuela Cost (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 150 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1 822 650 zł (12 151 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 176 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie pięciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach prestiżowego programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje przede wszystkim fantastyczną lokalizacją na terenie nobilitującej inwestycji nieopodal morza. To właśnie tutaj mieści się jedna z najpiękniejszych plaż w całej Hiszpanii.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może ogromnym potencjałem. To doskonała propozycja na lokatę kapitału z myślą o dochodowym wynajmie albo/i odsprzedaży po pewnym czasie ze znaczącym zyskiem. Sprzyja temu nie tylko fantastyczna lokalizacja, ale także ilość dostępnych atrakcji oraz śródziemnomorski, ciepły klimat. Do wspominanych atrakcji zaliczyć można: fantastyczne tereny do nurkowania i żeglarstwa, szkoły i kursy nurkowania, przystanie jachtowe, długie i malownicze ścieżki rowerowe, a także prestiżowe pola golfowe. Nie brakuje tu także licznych sklepów, barów oraz wykwintnych restauracji serwujących smakołyki lokalnej kuchni. Wszystko to przyciąga wczasowiczów nie tylko z najodleglejszych zakątków Europy, a nawet spoza starego kontynentu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaprojektowana i zaaranżowana w śródziemnomorskim stylu bungalowu z obowiązkowym solarium na dachu oraz basenem. Można stąd podziwiać imponujące zachody słońca i falujące morze. Do ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży przynależy niewielki teren zielony. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży rozłożono na dwóch kondygnacjach. Znajdziemy tu: taras + kuchnię + pokój dzienny + 3 łazienki + 4 sypialnie.

WGN gwarantuje kompleksową obsługę klienta: prezentację wybranych wcześniej luksusowych rezydencji na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych rezydencji należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-129)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl