slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Torrevieja)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Torrevieja)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Torrevieja (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 4,356 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 210 m2 powierzchni posadowiona na działce 324 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy pięć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2023. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 20 743 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert wspaniałą lokalizacją pomiędzy morzem a słonymi lagunami. Dzięki temu panujący tu mikroklimat uchodzi przez WHO za jeden z najzdrowszych na ziemi. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się w otoczeniu wielu punktów usługowych, sklepów, restauracji, kawiarni etc. Miłośnicy długich spacerów nad brzegiem morza znajdą tu dla siebie przepiękną promenadę.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje przestronnym i bogato wyposażonym wnętrzem o następującym układzie: kuchnia + pokój dzienny + 5 łazienek + 4 sypialnie. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży obejmuje meble w zabudowie. Z okien oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji roztacza się zapierający dech w piersiach widok na Morze Śródziemne. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z prywatnym:
– basenem;
– jacuzzi;
– tarasem (solarium);
– miejscem parkingowym.
Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa na tle konkurencyjnych ofert estetycznie urządzonym i wytwornym wnętrzem wykończonym z dbałością o każdy detal.

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży w Hiszpanii. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych rezydencji należących do naszych klientów. WGN gwarantuje kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych luksusowych rezydencji na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9879)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl